ווידאו
ווידאוטבע וחי ← לא עושים ברווז: הנה כמה ברווזים שמעדיפים לגלוש על הגל :)

לא עושים ברווז: הנה כמה ברווזים שמעדיפים לגלוש על הגל :)

מאת יואב נקש ספטמבר 14, 2018

לברווזים יש מקום של כבוד בשפת הגולשים. אנו משתמשים בשמם כמעט בכל פעם שאנו נכנסים לים ועושים כמותם כשאנחנו צוללים מתחת לגל הנשבר. "ברווז" או "Duck Dive" זוהי טכניקה שאותה הברווזים לימדו אותנו וגם אם נדמה לנו שאנחנו לימדנו אותם לגלוש, אז תתפלאו לשמוע שהם עשו את זה להנאתם עוד הרבה לפנינו.

משפחה חביבה של ברווזים גולשים מצאה את עצמה "נדחפת" לתחרות ג'וניורים שנערכה על גל סטטי במינכן. הברווזים תפסו כמה רגעים של סרררררפינג ואילצו ילד בן 11 לחכות עם המקצה שלו בסבלנות עד שיסתיים מקצה הראווה. כשאחד מהברווזים נתפס בזרם הפינתי של הבריכה, הילד החמוד נחלץ לעזרתו ופינה אותו בזהירות בשתי ידיו.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים