ווידאו

בקרוב בישראל: תכירו את גולש ה-QS, אנדי קרייר

מאת שני ברטל ינואר 04, 2016

תחרות ה-QS של הליגה המקצוענית בגלישה שתתקיים בנתניה ב-16 בינואר תארח את השורה השניה של הגולשים הטובים ביותר בעולם שחלקם הגדול עדיין אנונימי ואינו מוכר. אחד מכל אותם עשרות גולשים הוא אנדי קרייר (Andy Criere) בן ה-20 מהעיר הדרום מערבית ביותר בצרפת Hendaye. מפאת מגוריו על הגבול הצרפתי-ספרדי (באסקי) הוא גם אוחז בשני דרכונים שמאפשרים לו להינות משתי עולמות של גלים.

בווידיאו הבא אנו זוכים להכיר את אנדי, את הפיצול הלאומי שבחייו, את סביבתו הקרובה שבה הוא גולש ולהתרשם מיכולותיו בגלישה. הסרט "Emotions" אודות אנדי קרייר הוא פרויקט אומנותי משותף של אדריאן רוד (Adrian Rodd) וג'ין דיאז (Gines Diaz) עם קטעי צילום מצרפת, ספרד ומהאיים הקנאריים (בקרוב בישראל).

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
שני ברטל

בת 26, ילידת ראש העין. בעלת אהבה גדולה למוזיקה וז'אנר הרוק, רגאיי וגלישה בפרט. כותבת שירים מגיל שמונה ובהמשך התפתחה גם האהבה לכתיבה יוצרת. אמן אהוב: בוב מארלי משפט השראה: "Live in the sunshine, Swim the sea, Drink the wild air" המשפט מקועקע על רגלו של בן זוגי.

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים