ווידאו

אור על הספוט האיטלקי: גלישת לילה בווארצה

מאת יואב נקש דצמבר 04, 2015

נכון, גם בחופים רבים בארץ יש תאורה לילית לגולשים אבל בדשא של השכן האיטלקי, זה נראה יותר (ירוק) בהיר. בעיר ווראצה (Varazze) שבמדינת המגף יש ספוט מעולה לגלישה ולא רק שהספוט מספק גלים מעולים עם צינורות ימניים, אלא שאת החוויה שבגלישה בצד השני של הים התיכון אפשר להמשיך בלילה תחת אורות חזקים כמו של אצטדיון.

אחרי הספגטי והפיצה של ארוחת הערב אפשר להמשיך לכיוון הים ולקנח בגלישה בשעות החשיכה. מכיוון שהספוט בווארצה הוא מאוד מבוקש, הסשן במהלך היום נוטה להיות עמוס בגולשים ולתפוס גל עם עוד שלושה אנשים זה דבר שבשגרה. אבל עם 8000W של תאורה חזקה, הגולשים יכולים להרשות לעצמם לא להיות לחוצים בזמן ולגלוש גם בשעות הקטנות של הלילה.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים