ווידאו
ווידאוגלישה ← פסיעות של סטייל: ג'ורדן ספי מרביץ עבודת רגליים על הלונגבורד

פסיעות של סטייל: ג'ורדן ספי מרביץ עבודת רגליים על הלונגבורד

מאת יואב נקש דצמבר 20, 2016

זה בסדר אם אתם לא מכירים את ג'ורדן ספי (Jordan Spee) אחרי הכל אתם לא גרים בדרום קליפורניה ולא בהכרח גולשים על לונגבורד. אבל אם אתם רוצים להרגיש קצת כמו חוץ לארץ ולספוג מהסגנון של הלונג אז הקליפ הבא של ספי הוא גלויה תלת מימדית מקיץ אמריקאי עם גלים יפים. קצב הפסיעות שלו על הגלשן והקווים הארוכים שהוא מותח על המים המלוחים הם שמקרבים אותנו בדמיון לאותה ההרגשה שהוא חווה על הגלים.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים