ווידאו

ליש על הכתף: לסחוב את הגלשן לים עם אותה הרצועה

מאת יואב נקש נובמבר 18, 2018

לגרור אותו על החול, להניף אותו על הראש או בתוך כיסוי נפרד... יש הרבה דרכים לשאת את הגלשן אל הים ויש דך נוספת שמהווה שדרוג לפתרון שכל גולש כבר ניסה לפחות פעם בחייו. לקשור את הליש וללפף את הרצועה האלסטית סביב הכתף הוא בבחינת פתרון זמני למרחק קצר (כי זה ממש לא נוח), אבל רצועת הגלישה הבאה ממש מייעדת אותו לכך ומקלה על סחיבת הגלשן.

הנה לכם "שניים באחד" חדש. רצועת גלישה שמיועדת גם לנשיאת הגלשן על הכתף. גולש בריטי בשם ג'ונתן מרצ'בנק פיתח רעיון לנשיאת כל סוגי הגלשנים שמיועד במיוחד לאלו הגדולים כמו לונגבורדים וסאפים. ה"Leash Loop" היא רצועה שאותה ניתן לשחרר מתוך רצועת הליפוף של הרגל. מאחר שהיא קשורה לרצועת הסקוץ' נעשה בה שימוש כפול המשמש לנשיאת הגלשן על הכתף בנוחות.

השדרוג של הליש הוא פרקטי ביותר ולדברי מפתחו רצועת הפוליאורית'ן בעובי של 7 מ"מ חזקה דיה בכדי לשאת כל גלשן בהיקף רחב. "עד כמה שזה נראה פשוט, זה דרש 3 שנים של פיתוח, 120 אבות טיפוס וניסיונות רבים בכדי להגיע לעיצוב הנכון", אומר ג'ונת'ן. את רצועות ה"ליש לופ" באורכים של 7,8,9, ו-10 פוט ניתן כרגע למצוא רק במיזם לגיוס הכספים קיקסטארטר. בהשקעה מינימלית של 120 שקלים תוכלו לשריין לעצמכם ליש באורך 7 או 8 פיט. וכן, עדיין יש בליש גם מקום למפתח :)

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים