ווידאו
ווידאוטבע וחי ← חרון אף! לראות ולא להאמין על מה שנשלף מנחיר אפו של צב הים

חרון אף! לראות ולא להאמין על מה שנשלף מנחיר אפו של צב הים

מאת יואב נקש אוגוסט 19, 2015

זהו סרטון שלבטח יהיה קשה מאוד לצפייה עבורכם כפי שהיה קשה לצפייה עבורי, מידת הכאב של צב הים חדרה דרך המסך וננעצה עמוק בגופי. אני צופה וכואב את כאבו, נחיר אפו הסתום גורם לחרון אפי! - כועס על מה שהביאו למצב כה נורא שסיכן את חייו וחסם את נקב נשימתו. עוולות המין האנושי לא עוצרים על היבשה. השימוש האינסופי והאובססיה למוצרי פלסטיק חונקת את אוויר כולם. כולי תקווה שאחרי שתראו את הסרטון הבא תחשבו פעמים לפני שתשתו משהו עם קשית מפלסטיק.

הסרטון הבא צולם על ידי צוות מחקר מול חופי קוסטה ריקה בראשותם של ד"ר כריסטין פיגנר (Christine Figgener) ונת'ן ג'יי רובינסון (Nathan J. Robinson). צב הים ממין זכר הוא מסוג זיתני (Olive Ridley). אנו מאחלים לו רפואה שלמה ושיזכה לחיים ארוכים ובריאים.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים