ווידאו
ווידאוגלישה ← מבט מהרחפן של גיבסון על הגל הימני הארוך של Points בטזמני

מבט מהרחפן של גיבסון על הגל הימני הארוך של Points בטזמני

מאת יואב נקש מאי 28, 2015

לצלם והוידיאוטוגרפר הטזמני סטו גיבסון (Stu Gibson), יש כישרון צילום מטורף שביכולתו לנגוע בכל הנקודות הרגישות של הגולשים ולדגדג לנו את החושים. שוב הוא נמצא במקום הנכון ובזמן הנכון, מטיס את הרחפן מעל הגל הימני המושלם של Points באחד מהסוולים הנפלאים של העונה האחרונה. בקליפ זה מתועדים שלושה גולשים מקומיים שלא מתעייפים מהמרחק שהגל הזה לוקח אותם: האמיש רנוויק (Hamish Renwick), אית'ן ווילסון (Ethan Wilson) וג'ייק פוצינאטס (Jake Fuzzynutz), ממלאים את הכרטיס זיכרון של המצלמה ברחפן של גיבסון.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים