ווידאו

סאפ-סקי: סוג של ספורט למי שלא אוהב לסחוב משוט

מאת יואב נקש ספטמבר 21, 2015

אוקיי... זה אחד מהדברים שלקח לי קצת זמן לקלוט אבל לצערי עדיין לא הצלחתי לעכל. כבר ראיתי הרבה סוגים של שימוש בסאפ בחיי אבל טרם יצא לי לראות סאפ עם מערכת מובנית של משוטים המושתתת על עקרון מקלות הסקי. חייב לציין שהשילוב מקורי, מעניין ואולי אפילו חביב, אבל עם כל האופטימיות והרצינות לדעתי זה עדיין מצחיק.

הממציאים של ה"סאפסקי" (SupSki) טוענים שמדובר באימון כושר מלא על פני המים. הגולש עומד על גלשן סאפ שעליו שתי מסילות עם ידיות. בתנועה שדומה לזו שבסקי שלג, המוטות מניעים שתי כפות של משוטים שמשיטים את הסאפסקי... באיטיות. כן חברים, חביב אבל לא ממש מהיר. נקסט.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים