ווידאו
ווידאוגלישה ← ואומר גומר: לקט של 'אין מצב שהם השלימו את הביצוע'

ואומר גומר: לקט של 'אין מצב שהם השלימו את הביצוע'

מאת יואב נקש יוני 18, 2019

לביצועים בגלישה אין דפוס קבוע. כלומר הם אולי נראים לנו אותו הדבר אבל הם שונים האחד מהשני בדרך הפעולה של הגולש ובגל שכל הזמן משתנה. גולשים ישקיעו הרבה מאוד מכוחם על ביצוע מסוגנן ויעשו כל שביכולתם להשלים את הרכיבה כשרגליהם עדיין על הגלשן אבל זו אינה משימה קלה שלעיתים תלויה במזל ובאיזה סוג של כוח עליון.

מהדרופ הורטיקלי, לאייריאל, צינורות ופלואטרים הנה לקט משובח של גלים בלתי אפשריים שלא ברור לנו איך הגולשים הצליחו לעשותם אפשריים.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים