ווידאו
ווידאוגלישה ← מבקר הקולנוע קנואה: סרטי גלישה מנקודת מבטו של מקצוען

מבקר הקולנוע קנואה: סרטי גלישה מנקודת מבטו של מקצוען

מאת יואב נקש אוגוסט 20, 2020

אלו סרטים שמרבית הגולשים מכירים - שוברי קופות קולנועיים שעלילותיהם נסובות על גלים, גולשי הגלים וכל מה שביניהם. הסרטים נקודת פריצה, בלו קראש, Surf's Up ודוגטאון עוברים תחת עינו הבוחנת והמבקרת של קנואה איגראשי שמעניק נקודת מבט חביבה על כל מה שעבר בראשו של כל אחד שצפה באקשן ההוליוודי. לצד הביקורת איגראשי גם משתף מקרים אישיים הקשורים לסצנות ומסביר פרטים על המקומות והאנשים שמופיעים בהם.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים