שיעור ממספר אחד: סלייטר מנתח את הגל

מאת יואב נקש אפריל 07, 2015

קלי סלייטר הוא שועל קרבות וותיק שקורא את הגלים בכל נקודה בעולם הכחול כמו את כף ידו, ועל אף כל זאת לעיתים הגיל מנצח את התרגיל. האלוף האגדי כבר לא יצלצל בפעמון של תחרות בבלס ביץ' פרו 2015 באוסטרליה וזאת לאחר שגבריאל מדינה גבר עליו ברבע הגמר בכמה נקודות עשרוניות. יחד עם זאת, זה תמיד מסקרן לשמוע אותו מנתח את התנועה שלו על הגל. בווידיאו הבא סלייטר עובר frame by frame על הגל הטוב ביותר שלו בסיבוב הראשון של התחרות (גל חלש ונמוך) ומשתף את רוס וויליאמס (Ross Williams) בהחלטות האינטואיטיביות שלפיהם פעל בכדי להוצא את המקסימום מהגל.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים