ווידאו
ווידאוגלישה ← פריוריטי למקומי: גולש אוסטרלי ודולפין לוקאל שותפים לגל

פריוריטי למקומי: גולש אוסטרלי ודולפין לוקאל שותפים לגל

מאת מיכל חץ (מייקי) מרץ 30, 2016

הנה סיבה מספיק טובה בשביל להבין מדוע גלישה הוא ספורט מופלא. הטבילה בטבע מובילה למפגשים עם החיים בטבע ובמרבית המקרים מדובר בזכות גדולה שבה הגולש שותף לרגע שלא היה מתקיים בשום סיטואציה אחרת ובטח לא על האדמה. המקרה המתועד של סולי ביילי (Soli Bailey) במהלך סשן הגלישה שלו בדרום אוסטרליה, היא עדות לזמן איכות ולמכנה המשותף שבין הדולפין לגולש הגלים - שניהם רוצים את הפריוריטי ;-)

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
מיכל חץ (מייקי)

קוראים לי מיכל חץ אבל כולם מכנים אותי בשם "מייקי" במקור מקרית ביאליק אבל גרה באילת כבר 13 שנה. מדריכת צלילה בעבר אבל אוהבת את הים מאז ולעולם. החופים והכחול הגדול העניקו לי השראה רבה לעבודות האומנות שלי בעץ שאותם אני עושה כיום במלוא המרץ. אם אתם מחפשים מתנה יפה ושימושית שתוסיף לכם צבע ואווירת ים, אתם מוזמנים לבקר בעמוד הפייסבוק ובחנות שלי.

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים