גלשן על חבל דק: גלישת אומגה זה קטע חזק!

מאת יואב נקש נובמבר 08, 2016

אומגה או "קנופה" זוהי דרך לטייל באקסטרים מעל / בין צמרות עצים. בדרך כלל יושבים בתוך רתמה ואוחזים בידית שרצה על כבל מתוח, אבל מסתבר שאפשר גם בדרך אחרת אפילו יותר אקסטרימית מזה....!

באמת שיש לנו הרבה שאלו אבל לא הצלחנו ללקט הרבה פרטים, כל שאנו יודעים זה מה שאנו רואים: 2 אנשים, האחד אוחז בידית בתחתית הגלשן בכדי לצבור מהירות בעוד השני עומד על הגלשן ו...גולש במהירות. מי שנופל ככל הנראה צונח. איפה עושים? שאלה טובה, אם יש למישהו מושג בבקשה שתפו אותנו כי שם עדיין לא גלשנו.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים