ווידאו
ווידאוגלישה ← ברווזון מכוער: זה מה שקורה כשהדאק דייב יוצא משליטה

ברווזון מכוער: זה מה שקורה כשהדאק דייב יוצא משליטה

מאת יואב נקש נובמבר 27, 2016

A video posted by Kookslams (@kookslams) on

זהו אינו קליפ מצחיק אלא כזה שאמור להסביר מה קורה כשהברווז לא מתלבש. דאק דייב גרוע יכול לקרות לכל אחד: לעיתים זה בגלל שהתזמון לא נכון והגל מקפיץ את הגלשן, לעיתים זה קורה כשאנו לא אוחזים בדפנות הגלשן היטב, ולעיתים בגלל שאנו זורקים את הגלשן לצד בכוונה תחילה. זה יכול לקרות אבל צריך להמנע מכך עד כמה שרק ניתן שכן התוצאה יכולה להיות מסוכנת כמו שנראה בברור בקטע הווידיאו הבא.

 

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים