ווידאו
ווידאוגלישה ← נחוש להמרח: גולש מנסה להכנס לים מהסלעים ונשטף 5 פעמים

נחוש להמרח: גולש מנסה להכנס לים מהסלעים ונשטף 5 פעמים

מאת יואב נקש מאי 26, 2020

אני מרחם על הבחור הזה אבל באותה העת גם מתרשם מנחישותו. לנסות להכנס לים מרצועת הסלעים כשפעם אחר פעם גלים שוטפים ומורחים אותו לאחור זה בהחלט לא דבר פשוט שהיה יכול להסתיים בפציעה חמורה - שלא לדבר על הגלשן שבספק אם נשארו לו חרבות עם כל השיופים שהוא עבר. ככל הנראה מדובר בגולש מתחיל וממש לא מנוסה שניסה לעשות קיצור דרך אל הליין-אפ כשאין לו מושג בנוגע לתזמון התקפות הגלים. אז עם כל הכבוד על הנחישות חבר, כשמגיעים לנקודת הקפיצה אין זמן להסס.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים