כמה גלים אפשר לתפוס ב-7 דקות?

מאת יואב נקש אפריל 19, 2015

נתחיל בספוילר: אתם יכולים להריץ קדימה את הקליפ ותחשבו שאתם נמצאים באותה נקודה שכבר ראיתם / הייתם / צפיתם. לאחר שהורדתי את זה מהלב בואו נחזור לאישיו של הפוסט הזה. הזמן שאנחנו גולשים בפועל על הגלים הוא בעצם לא כזה הרבה. 90% מהזמן אנו חותרים, 9% נוספים מחכים ומהרהרים / מזמזמים שיר ובאחוז הקטן שנותר אנחנו אשכרה גולשים על הגלים - וגם זה לא נמשך להרבה זמן. ולבטח לא כמו כמות הזמן שבילה מארלון גרבר (Marlon Gerber) על גל גאות אחד בסומטרה. (פיהוק גדול) אפשר לחזור לישון.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים