גולשים קופצים: טרמפולינה על הגלים!

מאת יואב נקש נובמבר 03, 2016

גולשים היו והינם אנשים יצירתיים ובמיוחד כשתנאי הים שטוחים והם משועממים. אז עד כמה שזה נשמע לא הגיוני הנה שטיק שג'יימי אובראיין עדיין לא עשה על הגלים -  "גלישת טרמפולינה". כן, כמו שאתם שומעים... חבורת גולשים בפלורידה הקימה טרמפולינה שעליה אפשר "לקפץ" על הגלים בזמן הגלישה. וואט? יס!

החבורה שמכנה עצמה "Joog Squad" השיקה את כלי השייט / הקפיצה בזמן שהוריקאן מת'יו היה בסביבה. "לטרמפולינה ארבע רגליים שאותם הצבנו על שני גלשני סאפ וזה כל הסיפור", מסביר אחד מחברי הצוות. "שני חברים שוכבים על הגלשנים בכדי שהיא תשאר יציבה ותוכל לתפוס את הגל בעוד שחבר צוות אחר קופץ עליה". JOB בטח מסתכל על זה ולא מאמין...

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים