ווידאו

גל סטטי מוזיקה גרובית: הגל של הגן במינכן

מאת יואב נקש מאי 01, 2015

גם גל של שעמום יכול להיות מדליק עם עריכה נכונה של קליפ ומוזיקה האוס גרובית. הגן האנגלי במינכן (English Garden) הוא מקום יפה לטייל בו וגם לגלוש בו. הגל הסטטי מספק תנאי גלישה בגובה ברך אבל כזה שלא נגמר ולא משנה כמה אתם הולכים עליו. מי הגל קצת קרים אבל אחרי עריכה טובה של קליפ לא יראו עליכם שהייתם קפואים. אז לבטח כבר ראיתם קליפים של גלישה מהמקום הזה בעבר, אבל לא עם המוזיקה שמתנגת ברקע ולא עם הביצועים הנחמדים שבין הביטים. סטייל חם יכול להיות גם במקום קר - ספרדים מטיילים בגן.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים