ווידאו
ווידאוגלישה ← פנינה באפריקה. הגלשנים לא נחתו אבל הגולשים המריאו

פנינה באפריקה. הגלשנים לא נחתו אבל הגולשים המריאו

מאת יואב נקש פבואר 15, 2015

הסיוט הכי גדול בטיסה לטיול גלישה לא מסתכם בשבירה אפשרית של הגלשן, אלא שחברת התעופה תאבד את הקייס אי שם באחד מנמלי התעופה בעולם. לאחר נחיתתם באפריקה, בנג'מין סנצ'ז (Benjamin Sanchis) ומארק לאקמור (Marc Lacomare) גילו שהסיוט ממנו חששו התגשם. אבל אתרע מזלם והמארח שלהם הצליח לארגן להם גלשנים חלופיים ישנים ושעווה מאובקת שישבו בין קורי עכביש במוסך ביתו. 

השניים, גולשים מנוסים, הצלחו לההתמודד עם הגלשנים שניתנו להם והתאקלמו מהר מאוד על הדרופים המשולשים בגובה הרים שקיבלו את פניהם. הספוט המבודד נשמר בסוד. פנינה של גל איפושהו באפריקה.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים