ווידאו
ווידאוטבע וחי ← תגידו מההה-צוינת! עוד לא ראיתם כבשה שככה גולשת. אמת או שקר?

תגידו מההה-צוינת! עוד לא ראיתם כבשה שככה גולשת. אמת או שקר?

מאת יואב נקש מאי 16, 2015

חתולים, כלבים, עזים, חזירים... כבר ראינו את כל המשק, הצאן, ובעלי החיים עומדים על גלשנים ותופסים גלים. ראינו, חייכנו, צחקנו, צקצקנו (אם אתם מאלו שחושבים שמדובר בהתעללות) אבל תמיד ידענו שיש להם עוד דרך ארוכה להתאמן בשביל להיות "קלי (כאן תציינו שם של בעל חיים כלשהו) סלייטר". אבל אחרי שנים של געיה, פעיה, מיאו והאו נראה שמצאנו את הגולשת מספר אחת במשק שיודעת אשכרה לא רק לעמוד על הגלשן אלא לשחוט את הגל ולעשות Board Walking של מקצוען, תכירו את ה"כבש השבעה עשר" של הקליפ הבא - קליפ שמעלה שאלה אחת גדולה: האם מדובר בתעוד אותנטי או בזיוף מוצלח? שקר או אמת? כבש או כבשה? הצביעו בסקר :)

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים