ווידאו
ווידאוגלישה ← לגלוש עם קרחונים: איסלנד זה 'האנדלס ווינטר' של סרטי הרפתקאות הגולשים

לגלוש עם קרחונים: איסלנד זה 'האנדלס ווינטר' של סרטי הרפתקאות הגולשים

מאת בר גואטה פבואר 24, 2016

בסרט "The Endless Summer" משנות ה-50' הגולשים יוצאים להרפתקאות חיפוש של גלים ברחבי העולם הטרופי והחמים ואילו כיום הרפתקאות הגולשים לאיתור גלים בתוליים מצפינים או מדרימים עד לקטבים - לו היו מצלמים סרט גלישה חלוצי על גלישה במים קרים הוא לבטח היה נקרא "The Endless Winter".

כש-60% משטחה היא טונדרה קפואה היא מהווה את אחד המקומות היותר קרים לגלישה, אט-אט הופכת איסלנד ליעד הרפתקני לגולשים. בחודשי הקיץ של יולי ואוגוסט הטמפרטורה בחוץ יכולה להגיע עד ל-10 מעלות צלזיוס ומי הים קרובים למעלת קיפאון. אבל בזכות פיתוחי החליפות החדשות ניתן כיום להכנס ולגלוש בכל מקום... גם בקרבה לקרחונים צפים. בסרטון הבא Surfing ith Icebergs יופיה של איסלנד ניבט מהיבשה ועד לגלי הים - טבע צפון אטלנטי ורוח הרפתקה.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
בר גואטה

גולשת גלים, שגרירת LEAD, אוהבת מאוד את הים ואת הטבע. בשבילי ספורט זאת דרך חיים, אני לא יכולה לחיות בלי זה. משפט לחיים: "החלטה היא רק ההתחלה. כשמישהו מקבל החלטה, הוא בעצם קופץ לתוך זרם חזק שיישא אותו למקומות שכלל לא חלם עליהם בשעה שהחליט"

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים