ווידאו
ווידאוגלישה ← גלים במים מתוקים: איאן קריין גולש באגמים של ה- Great Lakes

גלים במים מתוקים: איאן קריין גולש באגמים של ה- Great Lakes

מאת יואב נקש יוני 06, 2015

באופן מסורתי, גלישה אמורה להיעשות בים מלוח-טורקיז-צלול-חם הנושק לנוף דקלים אבל כשרוצים לגלוש במקום מבודד צריך לנסוע למקומות נידחים וללבוש חליפה... בעובי הגלשן. ה-Great Lakes בצפון יבשת אמריקה הוא אינו מקום שגרתי לגלישה. המים המתוקים של האגמים / הימות הקרחוניות, נושקים לטמפרטורה אפסית. מפאת גודלם של האגמים, במערכת מזג אוויר סוערת שמלווה ברוחות צוננות חזקות, מתקיימים תנאי גלישה עם גלים נמוכים - כאלו שעדיין מאפשרים לרוץ עליהם ולעשות ביצועים. בקליפ הבא איאן קריין (Ian Crane) טובל באגם ומצליח להוציא ממימיו קצת מיץ ממותק.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים