ווידאו

סוויטש פוט: מה אם גבריאל מדינה היה גולש רגולר?

מאת יואב נקש פבואר 06, 2016

הנה סרטון שיבלבל אתכם לגמרי, גבריאל מדינה בסוויטשפוט (Switchfoot) מגופי לרגולר. למה ככה? אין לנו שמץ של מושג. אבל אין כל ספק שאם מדינה היה גולש באותה איכות חלקה וחדה עם רגל שמאל קדימה הוא היה נחשב לתופעת טבע אפילו גדולה מהסערה הברזילאית שאותה הוביל בשנים האחרונות.

גבי, אם יורשה לנו, הוא אחד מהגולשים הנערצים ביותר בסבב המקצועני... האייריאלים, החיתוכים, הצינורות וכל מה שבא לרגליו זוכה למנה של פצצת אנרגיה חזקה. אבל אחרי כל השלוש וחצי דקות של סירטון המראה ב-Lowers, אנחנו עדיין מעדיפים את גבי שלנו גולש בעמידת הגופי כי טאלנט שבא בטבעיות עדיף שישאר טבעי.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים