ווידאו

Tales by Light: צילומים מהחיים - צלמים של החיים

מאת יואב נקש יוני 06, 2015

סרט המופת מבית היוצר של נשיונאל ג'אוגרפיק צולם ב-15 מדינות ברחבי העולם בפרק זמן של שנה אחת. Tales by Light של הבמאי אברהם ג'ופה (Abraham Joffe) עוקב אחר דרכם של חמישה צלמים הרפתקנים שמרחיקים למקומות נידחים מעל האדמה ומתחת לפני הים בכדי לתעד את הרגע הנכסף בזמן: את התרבות הנכחדת, את להקות הלווייתנים, התפרצות הרי געש ועוד אוצרות מהטבע המרהיב. הסרט הוא השראה עבור כל חובב טבע וצלם ומהווה מראה למציאות שנסתרת מעינינו ויכולה להיעלם לעד. הסרט מוקרן בחודשים אלו בניו זילנד ואוסטרליה ובקרוב גם יגיע לאקרנים אצלנו.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים