ווידאו
ווידאוגלישה ← סאפ וקייטסרף עם הידרופויל: גלישה בשנים עם הכל ביחד

סאפ וקייטסרף עם הידרופויל: גלישה בשנים עם הכל ביחד

מאת יואב נקש יולי 12, 2016

ככל השמיקסים הטכנולוגיים הופכים להיות יותר מגוונים כך גם השמות שלהם הופכים למסובכים עד שצריך לצפות בהם בשביל ממש להבין. הכותרת של הקליפ הבא הוא: "Tandem SUP foiling with Kite foiler" נשמע מסובך גם למי ששליטתו באנגלית רהוטה. בפירוש לעברית מדובר בגלישה משותפת של סאפ עם סנפירית וקייטסרפר שבגלשנו גם סנפירית (Hydrofoil). הגולש עם הסאפ נגרר על ידי הקייטסרפר והשניים "מרחפים" יחדיו מעל פני המים.... פשוט נכון? אז למה לסבך?

אלכס אגרה (Alex Aguera) הוא שייפר ממפלורידה שגר כיום בהוואי ובעליה של חברת Go Foil. בזמנים מודרנים אלו אגרה מקדיש את כל מרצו לפיתוחים חדשניים בענפי הספורט האתגרי (קייטבורד, גלישת רוח וסאפ) בשימוש עם סנפיריות (הידרופוילים). לא מזמן צפינו בקאי לני מרחף על פני הים ואל העתיד עם סנפירית מבית היוצר והעיצוב של אגרה וכעת הוא ממשיך לשווק את סגנון הגלישה העתידני עם טואו אין משותף של קייט וסאפ - שילוב מעניין בין זרמי הים, רוח וטכנולוגיה שמניפה את הגלשן.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים