ווידאו
ווידאוגלישה ← גל באורך קליפ: גולש נותן עבודת רגליים בפוינט טזמני חלומי

גל באורך קליפ: גולש נותן עבודת רגליים בפוינט טזמני חלומי

מאת יואב נקש אפריל 26, 2015

שאלה למבחן הבגרות במתימטיקה: גולש תופס גל בפוינט בטזמניה ורוכב עליו לכל אורכו במשך דקה ועשרים שניות (1:20) כמה זמן ייקח לו לחזור חזרה לפוינט? התשובה: למי אכפת... ?! אחרי גל כזה רובכם הייתם הולכים הביתה ומשחררים את הרגליים בעיסוי עם שמנים. סטו גיבסון (זוכרים אותו?) הטיס את הרחפן שלו מעל הפוינט שנקרא Points וחזר עם תיעוד מטורף של גולש אנונימי שרץ כל הדרך לאושר על גל שבמפורש לא נגמר. אורך הקליפ? דקה ועשרים :)

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים