ווידאו
ווידאוגלישה ← דגל שחור: כששיפיס עצבני הוא נכנס לאטרף של נקיונות

דגל שחור: כששיפיס עצבני הוא נכנס לאטרף של נקיונות

מאת יואב נקש ינואר 09, 2016

אם הייתה סוכת מצילים בשיפסטרן בלאף אז הדגל שהיה מתנוסס עליה לא רק היה שחור אלא גם עם ציור של גולגולת עליו. הגל המפלצתי של טזמניה הוא מוטציה אחת של מים מלוחים שלא עושה חשבון גם לגולשים הכי טובים והאמיצים. על המדרגה שנפתחת בתחתית הגל הוא דורך עליהם חזק ועם כמויות אדירות של מים הוא שוטף איתם את קרקעית רצפת הים. כן, שיפיס זה לא משחק ילדים וכשהוא עצבני כדאי לצאת ולשחק בגיגית החול שבחוץ.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים