ווידאו
ווידאוגלישה ← עשור של עשיריות: לקט מושלם של פרפקט 10 עם כל ה-Claim

עשור של עשיריות: לקט מושלם של פרפקט 10 עם כל ה-Claim

מאת יואב נקש מרץ 30, 2019

כשגולש תופס גל מושלם הוא מרגיש את זה עמוק בפנים. הוא יודע שהוא מיצה את המקסימום מהגל והציג יכולת מקצוענית שמסתכמת בניקוד של לא פחות מ- Perfect 10. את ההרגשה העילאית הזאת הוא לרוב יבטא בהנפת ידיים או תנועת Claim אחרת ששמה את סימן הקריאה אחרי ה"מושלם"!

פרפקט 10 זה הניקוד המקסימלי והאולטימטיבי מכולם. מכלול שלם של פרמטרים שבאים לידי ביטוי בסטייל מושלם, פלואו מחושב, ביצועים חזקים בחלקים הקריטיים, קדיחת צינור הכי עמוק שרק ניתן, עליה לרוטיישן ענק וסיום עם הרגשה של מלך העולם. בלקט שלעיל תצוגה אדירה של המקצוענים בסבב העולמי מהעשור האחרון: קלי, ג'ון ג'ון, מדינה, טולדו ועוד. איזה מהגלים הוא לדעתם האחד ששווה 11?

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)









צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.




צלם ים