טקסקו: גולשים על גלים של מיכלית

מאת יואב נקש אוקטובר 07, 2016
במקום שבו יש גלים תמיד יהיו גולשים - זה חוק. ובמקום שבו יש נפט תמיד יהיו מיכליות ענק שיעשו גלים... זה גם כן סוג של חוק. כן, בטקסס יש הרבה נפט ולא מעט גלים ולגולשים יש  מבחר שנע בין גלים טבעיים במפרץ מקסיקו לבין מלאכותיים בבריכה שבאוסטין. ואם לא די בכך, אז בכל פעם שמיכלית ענק חולפת במפרץ הים הגדול היא משלבת בין השניים ויוצרת תנאי גלישה בחופים שבהם בדרך כלל אין שבירות גלים.

בקליפ שלעיל הגולשים דילן גרייבס, מורגן פולקנר והאחים צ'אד וטרייס מרשל תרים במפרץ מקסיקו ומוצאים גלים קטנים שמתהווים באופן מוזר באחד מחופי מקסיקו. גלי המיכלית אולי אינם הטובים ביותר אבל בהחלט נראים מהנים ביותר... וזו בעצם המטרה!

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים