ווידאו
ווידאועל גלגלים ← המחול של הבנות מריו: תנו להן סקייטבורד והן כבר ירקדו עליו

המחול של הבנות מריו: תנו להן סקייטבורד והן כבר ירקדו עליו

מאת יואב נקש דצמבר 08, 2020

זה הרי מתבקש שמבירת הסמבה והקרנבל יצמח מחול חדש. ארבע הבנות המדהימות שבקליפ הבא נעות בטיפוף רגליים קליל על הלונגבורד ובשיכול שנע בין הקרש לאספלט. שש הדקות הבאות הם ריקוד לנשמה והעצמה נשית בכל תפארתה. ארבע הבנות מגוונאבארה (The Girls of Guanabara) - ע"ש ביה"ס לסקייטבורדינג בריו דה ז'נרו - מציגות טכניקה ויכולות מופלאות על הקרש עם הגלגלים בשילוב צילומים מרהיבים של נופים מרגשים.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים