ווידאו
ווידאוגלישה ← פרויקט אלוהה האלוהי: 5 דקות מדהימות ביופיין מהוואי

פרויקט אלוהה האלוהי: 5 דקות מדהימות ביופיין מהוואי

מאת יואב נקש דצמבר 07, 2015

זה מסוג הסרטונים שעושים צמרמורת נעימה שמתגלגלת במורד הגו. אתם לא חייבים להיות גולשים בשביל להעריך את שתראו בסרטון הבא ומספיק אם תהיו אוהבי טבע שסוגדים לנפלאות הבריאה. הנופים המטריפים של הוואי ניבטים אלינו דרך פרויקט צילומי שנקרא בשם "Aloha Project" שמאחוריו עומד אומן הווידיאו המוכשר ריאן מוס (Ryan Moss). הפרויקט האלוהי מציג לקט נבחר וערוך בקפידה של נופי האיים המלכותיים והתרבות העשירה של תושביה לרבות הגלישה כמובן. שווה כל דקת צפייה!

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים