ווידאו
ווידאוטבע וחי ← הגולש לכלבים: הבחור רוכב על הגלים עם הדוגיס בסטייל

הגולש לכלבים: הבחור רוכב על הגלים עם הדוגיס בסטייל

מאת יואב נקש פבואר 21, 2016

חיים של כלב? גם אנחנו רוצים חיים כאלה. לעלות על הגלשן, שמישהו אחר יחתור עליו ויתפוס איתנו גל ארוך שבו נוכל לעשות גם בורד ווקינג (Board Walking). מאמן הכלבים האוסטרלי כריס דה אבוטיז (Chris de Aboitiz) לקח את הגורים שלו לסשן סרפינג על הגלים וכפי שניכר לעין הם לא רק נובחים אלא גם "נושכים"... שני החברים הטובים שהתלוו לאבוטיז מרגישים הכי בנוח בעולם... הם הולכים על הגלשן, קופצים מעל כתפו, מסתובבים ומכשכשים בזנב בהאנג 10 דוגי סטייל.

לדה אבוטיז, "הלוחש לכלבים", חמישה כלבים שאוהבים לעשות פאן. "הכלבים שלי אוהבים לגלוש, לעשות כיף ולהינות", הוא אומר. "גלישה זה סוג של תרפיה עבור כלבים עם בעיות התנהגות. לחתור ולגלוש עם הכלבים זו דרך נפלאה לחזק את הקשר ולבסס מרות - הכלבים מבינים שיש חוקים וגבולות. לאמן את הכלב זה החלק הקל, הדבר הקשה הוא לחנך את הבעלים של הכלב".

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים