ווידאו
ווידאוגלישה ← פאוור של סרף, כוח של סרפר: ג'רמי פלורס מפרק את D-Bah

פאוור של סרף, כוח של סרפר: ג'רמי פלורס מפרק את D-Bah

מאת יואב נקש אפריל 02, 2016

זה תמיד תענוג לראות גלישה איכותית כמו זו של ג'רמי פלורס. לגולש הצרפתי יש טכניקה מדהימה, מלוטשת, זורמת ועוצמתית שלעיתים גורמת לנו להרים גבה ולשאול להיכן היא נעלמת באותם רגעים חשובים כשהוא שם עליו את הלייקרה? לאחר שהוא התקפל בפני הרוקי איגראשי בגולד קואסט, הוא נסע ל-D-Bah בכדי להציל את כבודו. בקליפ הבא הוא מזכיר לנו עד כמה שהוא בקי במשחקי הרייל ושיש לו את הכוח ל-Power Surf קלאסי וחד שיכול לערוף ראשי גולשים.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים