ווידאו
ווידאוכושר ובריאות ← חזק לגלישה: 20 תרגילים מעולים לשיפור החתירה ושיווי המשקל

חזק לגלישה: 20 תרגילים מעולים לשיפור החתירה ושיווי המשקל

מאת יואב נקש יוני 05, 2016

אנחנו שואפים לחיים בריאים ומלאי הנאה - הגלישה היא המטרה והכושר הוא האמצעי לכך. מסגרת אימונים מסודרת ועקבית אמורה להיות חלק בלתי נפרד משגרת חייכם; תרגילים שיחזקו את שריריכם, יוסיפו לכם גמישות, ישפרו את יציבותכם וימנעו פציעות לא רצויות בגופכם. את הפעילות לשכמות ולכתפיים אנו אמנם עושים בכל פעם שאנו טובלים את הגלשן במים, אבל בפעמים שהים שטוח אפשר לשפר את העוצמה שבחתירה בסדרת תרגילים גם על היבשה.

גם כשממש בא לכם לגלוש ישנם אינספור תרגילים שאותם ניתן לעשות בבית ובחדר הכושר שיכניסו בכם את ההרגשה שאתם בים - תרגילים שיעניקו לכם את האקסטרה שהיה חסר לכם בגלישה. בקליפ הבא אנו זוכים להדגמה מעולה של כ-20 תרגילים בוואריאציות שונות המיועדות לחיזוק הכתפיים והשכמות, לשיפור היציבות על הגלשן ואפקטיביות מירבית בקימה (Pop-Up). חלק גדול מתרגילים אלו דורשים מכם להיעזר במכשירים שונים כגון: משקולות, גומיות, כדור Bosu, קטל-בל (kettlebell), רצועות Trx וגם בפרטנר.

אם אין ברשותכם את כל האביזרים ניתן לעשות חלק מהתרגילים גם בלעדיהם. שימו לב שמדובר בהמלצות והדגמות לתרגילים ולא באימון מסודר עם חזרות. הקדישו תשומת לב לטכניקה ולא למספר החזרות שאתם עושים. אל תאמצו את גופכם יתר על המידה ושלבו חלק מהתרגילים בסדרת אימון אחרת. בהצלחה!

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים