ווידאו
ווידאוקצרים ← בלוז לכחולי המדים: גלי ענק בצ'ילה הפכו ניידת משטרה

בלוז לכחולי המדים: גלי ענק בצ'ילה הפכו ניידת משטרה

מאת שרי להב ינואר 31, 2016

מתחילת השנה פקדו גלי ענק את החופים המזרחיים של יבשת אמריקה ואיים במרכז הפסיפי. ובתקופה זו שאל ניניו נמצא בשיא כוחו, אין שוטר ביקום שיכול לעצור אותו מלהתפרע כאוות נפשו. בעיירה ווילה דל מאר (Vila del Mar) שבצ'ילה, הגלים הפכו לפלצות גודזילה ותושבים מקומיים סקרנים הגיעו אל החוף בכדי לצפות ב"ילד" משתולל. כוח שיטור מקומי שהגיעו למקום בכדי להרחיק את האנשים מצא את עצמו באימפקט זון של הגלים אשר הפכו את הניידת על הצ'קלאקה למה שנקרא: "שיט תור ימי".

התיעוד שצולם ברגעי השיא הפך לדיווח חדשותי שסוקר על ידי קונור מקנלי (Conor Mcnally). כוחו של הים עז מכל, ואין שום דבר שיכול לעמוד (תרתי משמע) בדרכו. במזל רב לא היו אבדות בנפש אך הנזק שנגרם מאותם גלי שטף הרסניים היה גדול, רכבים ניזוקו, עמודי תאורה נפלו ומדחנים של חניה התפרקו.... (במידה מסויימת אולי היתה זו הנחמה היחידה).

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
שרי להב

מורה ליוגה ומדריכת סאפ. גולשת וחובבת הרפתקאות. לשעבר דיירת קיבוץ, אוהל וחושה אבל כל הזמן חיה את החלום! רוצים קונקשן? עקבו אחריי באינסטגרם או דברו איתי בפייסבוק.

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים