ווידאו
ווידאועל גלגלים ← אחוות הגריינד: השפה המשותפת של רוכבי הסקייטבורד בעולם

אחוות הגריינד: השפה המשותפת של רוכבי הסקייטבורד בעולם

מאת יואב נקש ספטמבר 10, 2015

כשאנשים עוסקים בתחום משותף הם בדרך מסויימת גם דוברים את אותה השפה. אין צורך במילים ואין צורך בתנועות ידיים, בעולם הסקייטבורד השפה מתחילה וממשיכה בתנועות הגוף והרגליים. הם מגיעים ממדינות שונות אבל לכולם יש את אותו ההווי, אותם הבעיות ואותו הסאונד של הגריינד והציריות. רוכבי הסקייבורד הם אחד, הם אותו הדם. הם מתעמתים עם רשויות החוק, חומקים ממכוניות, נמלטים בעור שיניהם מפציעות גפיים אבל בסופו של יום הם שם - עושים מה שהם אוהבים ומדברים את אותה השפה.

הסרט "We Are Blood" שבו מככב פול רודריגז (Paul Rodriguez) הוא יצירה קולנועית משובחת שלוקחת את רוכבי הסקייטבורדים הטובים ביותר לטיול מסביב לעולם. בסרט הם מותחים את גבולות היכולת על הקרש עם הגלגלים וחוגגים את הקשר והאחווה האוניברסאלית של כלל הסקייטרים. הפרומו העוצמתי הבא הוא הוכחה ניצחת לכך שרוכבי הסקייטבורד בעולם הם אחד.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים