ווידאו
ווידאוגלישה ← הילד שגדל בתוך צינור: ג'ון ג'ון פלורנס בתיעוד נדיר בגיל 8

הילד שגדל בתוך צינור: ג'ון ג'ון פלורנס בתיעוד נדיר בגיל 8

יוני 25, 2015

תראו מה מצאנו...:) הווידיאו הזה נפל מאחד המדפים שבספריית היו-טיוב הגדולה, מאובק אבל בלונדיני בדיוק כמו שהיה. ג'ון ג'ון פלורנס בגיל 8 בראיון טלוויזיוני. כבר אז הוא היה תותח-על, כישרון מולד, אלוף בפוטנציה שגדל להיות אחד מהגולשים הטובים ביותר בעולם עם סיכויים גדולים ביותר גם להיות אלוף עולם.

הילד מהחוף הצפוני של הוואי רצה להיות Pro-Surfer ובכדי לממש את חלומו הואו התאמן במגרש המשחקים של פייפ-ליין וגדל בתוך צינור. כשחושבים על זה, הראיון שקיים לא היה לפני כל כלך הרבה זמן... בסה"כ לפני 14 שנה אבל מאז עברו הרבה גלים תחת רגליו וצינורות רבים מעל ראשו של הטאלנט המתולתל... בקליפ הבא תזכורת למה שצמח להיות.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים