ווידאו
ווידאוגלישה ← לא גל של בלוף: שיפסטרן בלאף מדבר דוגרי גם במבט מלמעלה

לא גל של בלוף: שיפסטרן בלאף מדבר דוגרי גם במבט מלמעלה

מאת יואב נקש אוקטובר 27, 2015

שיפסטרן בלאף (Shipstern Bluff) בטזמניה הוא פשוט גל מופלא. לאלו מאיתנו שלעולם לא יעזו לגלוש שם, זה נראה פשוט בלתי אפשרי אפילו להעלות אופציה שכזו על הדעת. הגל העוצמתי עם כל המהמורות שהוא שם בדרכו של הגולש, יוצרים מערה כחולה אחת עמוקה שגם אם אתה נכנס אליה אתה לא יודע איך, ואם, אתה יוצא ממנה.

אבל לאלו האמיצים שכן מעזים לגלוש שם כמו מיק פאנינג, מארק מת'יוס, לאורי טואנר, ראיין היפווד, דני גריפין, טיילר הולמר-קרוס, ברנט דורינגטון ואחרים, זה כמו הליכה בפארק רק עם מערה גדולה שעומדת בדרכם. בקליפ הבא שיפסטרן לא מבלף, גם במבט מלמעלה הוא נראה הכי עצמתי שיש.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים