ווידאו
ווידאוגלישה ← החיפוש אחר גלי ענק מוצא את דרכו לספוט של קייפ טאון

החיפוש אחר גלי ענק מוצא את דרכו לספוט של קייפ טאון

מאת יואב נקש אוגוסט 29, 2015

לדרום אפריקה יש כמויות של גלים כמספר תקיפות הכרישים (סתם... יש יותר תקיפות מגלים). וככל שזה נודע לתקיפות של גלים גבוהים אז גם לעיר השוכנת בכף הטובה, קייפ-טאון, יש מה להציע. בקליפ הבא שאורכו כ- שבע דקות מככבים מספר גולשים אמיצים שיצאו לטיול עם סירתם כאשר הם כובשים את אחד הגלים הגבוהים שנשברים לחופי דרום אפריקה. במבט מהסירה וגם מן האוויר נראה שהם מצאו יעד חדש של מאבריקס.

ויש גם מי שצולל במים קרים שורצי כרישים מתחת לגלים גבוהים... היופי והעצמה שיש מתחת לפני הים מול חופי קייפ-טאון, מרתיעים אפילו את האמיצים שבגולשים / צוללנים. 

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים