ווידאו
ווידאוגלישה ← פניש עד ליסבון - ים של צינורות בממלכת הגלים של פורטוגל

פניש עד ליסבון - ים של צינורות בממלכת הגלים של פורטוגל

מאת יואב נקש מאי 26, 2015

הגלים של פורטוגל לא מוערכים מספיק לדעתי. אמנם החופים של נאזרה (Nazare) ופניש (Peniche) תמיד נמצאים בכותרות אבל רק כשהסבב מגיע לשם או כשמקנאמרה תופס איזה גל ענק. ועל כן, כאשר מגיע לידינו קליפ שכזה הוא מזכיר לנו עד כמה פורטוגל היא מעצמה ימית וממלכה של גלים מושלמים! פדרו הנריקה (Pedro Henrique) מגיע בכלל מענף הקייטסרף, שם זכה לקריירה מפוארת ותארים בתחרויות המקצוענים, אבל כישרונו של פדרו לא עצר בעפיפון אלא המשיך על גלשן הגלים. גל אחרי גל, צינור אחר צינור פדרו הנריקה מפציץ בסרטון מעונת החורף 2014 בין פניש לליסבון.

זהו אותו ההנריקה רק עם הגלשן והקייט ביחד

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים