ווידאו
ווידאוגלישה ← הכי עמוק באסקונדידו: גל אחד שתעשו לו ריפליי כמה פעמים

הכי עמוק באסקונדידו: גל אחד שתעשו לו ריפליי כמה פעמים

מאת יואב נקש מרץ 27, 2018

פוארטו אסקונדידו זה ספוט לאמיצים שבגולשים. הגלים אמנם נראים כמו A פריים מושלמים אבל הם מטפסים לגובה ונשברים על קרקעית חול רדודה - מה שעושה את הדרופ לתלול ואת הפינה לסופר מהירה.

ברנט סימס הצליח בחודש יולי 2017 לא רק להעז אלא גם לנצח כשתפס את הגל שמופיע לעיל וקדח את הצינור הכי עמוק שרק אפשר. לטקס פרסי גלי הענק של ה-WSL לשנת 2018 נכנס עוד מועמד מבטיח. אנחנו עשינו לפוטג' הזה ריפליי ואנחנו בטוחים שגם אתם.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים