ווידאו
ווידאועל גלגלים ← משחררים קיטור: הדאון-היל השנתי בדולורס זו מסיבת רחוב של מריחות

משחררים קיטור: הדאון-היל השנתי בדולורס זו מסיבת רחוב של מריחות

מאת יואב נקש יולי 14, 2020

בשנים האחרונות, בחודש הקיצי והחמים של יולי, רוכבי הסקייטבורד סוגרים ליממה את רחוב דולורס פארק בסאן פרנסיסקו וחוגגים את מה שנראה כמו מסיבת דאון היל אחת גדולה. מסיבת הרחוב מפארת את ה-Hill Bomb שהיא למעשה רכיבה במורד רחוב אספלט תלול על גבי הסקייטבורד ובמהירות אדירה. וכן, אין מנוס שבחגיגה הזו אנשים יעופו, ימרחו, יתגלגלו, ישאירו די אן איי על הכביש ויפנו אותם באמבולנסים. זו דרכם לפרוק ולשחרר קיטור.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים