כשהמזרן הוא גלשן: יוגה על המים זה ה-דבר!

מאת עידן מורג מרץ 26, 2016

לאלמנט המים כוח עצום ועליכם לדעת כיצד להיעזר בו בתבונה בכדי שיקל על חייכם. הדרך הטובה ביותר להתמודד עם מים היא לנוע עם הזרם ולא נגדו, לעשות בו שימוש להרוות את הנשמה ולא רק לשטוף בו את הגוף. יוגה היא טכניקת אימון מופלאה שמשלבת בהרמוניה את תנועת הגוף, מיקוד המחשבה והנשימה. אם תקחו את כל האלמנטים הללו ותבצעו אותם במקום שבו אין קירות או גג אלא במרחב פתוח ובציפה על המים, תגלו מחוזות חדשים בנפשכם שיטעו בכם כוח, רוגע וגם יופי נשגב.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
עידן מורג

התחלתי לגלוש בגיל 8 בחוף בית ינאי ומהר מאוד הגלישה הפכה להיות כל עולמי. טיילתי במרכז אמריקה בחיפוש אחר הגל המושלם שבמהלכו מצאתי את אהבת חיי מיכל. שבועיים לאחר החתונה בישראל, טסנו עם כרטיס בכיוון אחד לפורטוגל! נשמח לארח אתכם, לשתף אתכם בידע המקומי שצברנו ולהמליץ לכם היכן כדאי לגלוש במבחר הגדול של הגלים באיזור. ניתן ללקט מידע באתר epicwavesportugal וליצור איתי קשר גם דרך עמוד הפייסבוק.

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים