ווידאו
ווידאוגלישה ← בחוות הגלים של סלייטר היה איוונט מושלם; כך נראה ניקוד של פרפקט 10 פלוס

בחוות הגלים של סלייטר היה איוונט מושלם; כך נראה ניקוד של פרפקט 10 פלוס

מאת יואב נקש ספטמבר 20, 2017

A post shared by World Surf League (@wsl) on

מתחת למסך של עמימות וחצאי ידיעות מעורפלות התקיים אתמול הפיילוט הראשון לאיוונט הגלישה המקצועני בבריכת גלים מלאכותית. לחווה של סלייטר בלמור קליפורניה הגיעה כל הצוות המנהל והמפיק של ה-WSL (לרבות קריינים ושופטים) לתחרות נסיונית. בין המתחרים היו מספר אלופי עולם מההווה והעבר כגון ג'ון ג'ון פלורנס, פיליפה טולדו, מיק פאנינג, ג'ואל פרקינסון, מארק ברת'למי, סאני גרסיה, מארק ריצ'רדס (ועוד) אבל את הלייקרה הצהובה לבש קלי סלייטר.

מקטעי ווידיאו קצרים אפשר לקבל מושג למה שהיה אבל אפשר רק לנחש איך זה מרגיש. בתחרות זו ניתנו לכל גולש 4 גלים, 2 לימין ו-2 לשמאל והם נוקדו בהתאם. האם בליגה המקצוענית יצטרכו להוסיף נקודה למספר ה-10 המושלם? איך מנקדים גל כזה כמו של פלורנס שמופיע בראש העמוד? האם יש יותר מושלם ממושלם? כנראה שכן. להלן עוד כמה קטעי ווידיאו קצרים כשביניהם קלי סלייטר מסביר על מה שקורה ומדגים.

המנצחים בתחרות גבריאל מדינה וקאריסה מור

ופיליפה טולדו קופץ... משמחה!?

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים