צלם פטיש: חצובת הגו-פרו שעל סנפיר הכריש

מאת יואב נקש אוגוסט 21, 2015

כל צלם יגיד לכם שבשביל הצילום הטוב ביותר אתם צריכים להיות יצירתיים - לחפש את הזווית הנכונה ולדעת איך לצלם את הרגע מנקודת מבט לא שגרתית. אלא שבכדי להוציא את ה-Money Shot הצלם לא חייב להיות בהכרח זה שמחזיק את המצלמה וכמו במקרה הבא הוא יכול להיות יצירתי ולתת למישהו אחר לעשות עבורו את העבודה.

מלבד אוויר ומים, את הגו פרו ניתן להצמיד לכל דבר בעולם, ובמידה ומתכננים את הצילום בקפידה ניתן אפילו ליצור אביזר שאותו ניתן למקם על סנפירו של כריש פטיש בתנועה. צלם הווידיאו אנדי קסגרנדה (Andy Casagrande) רצה לצלם את הטבע מנקודת מבט של הטבע והחליט למקם את הגו פרו מעל ראשו של הכריש. לשם כך הוא בנה חצובה עם קליפס שאותה "הלביש" על הסנפיר.

איך קסאגרנדה קיבל את מצלמת הגו-פרו חזרה לחיקו אתם שואלים? לחצובת הקליפס הוא התקין מחבר שמתמוסס לאחר כמה שעות במי הים. ברגע שזה קורה הבורג משתחרר והמצלמה צפה אל פני הים ואותה הוא מאתר על ידי גלאי רדיו משוכלל. והתוצאה המדהימה לפניכם... כמה פעמים יצא לכם בחיים לרכוב על ראשו של כריש פטיש?

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים