ווידאו
ווידאוגלישה ← הוודג' מכה שנית: חובט בגולשים עם שקים של מים מלוחים

הוודג' מכה שנית: חובט בגולשים עם שקים של מים מלוחים

מאת יואב נקש יולי 15, 2015

הוודג' בניו פורט הוא גל שמיועד לגולשים מזוכיסטים ולצלמים סדיסטים. בשני המקרים מדובר באנשים שצמאים לאקשן בלי כל הקוצ'י מוצ'י שבדרך והוודג' מספק להם את הסחורה בכל פעם מחדש ובלי הרבה בעיה. גל המוטציה של קליפורניה חובט בגולשים בלי הפסקה, מעיף אותם לאוויר, נסגר עליהם בעוצמה ושותל אותם עמוק בקרקעית הים. פוטג' מה-10 ביולי 2015 מרביץ לגולשים עם שקים של מים מלוחים ומספק לנו רגעים של "פאק, ראית איך הוא עף?, זה מטורף!" :-)

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים