האחים גודסקאס עושים 'גוד טיים' בישראל

מאת יואב נקש אפריל 30, 2015

הם היו בישראל בתחילת קיץ 2014 והתאהבו בפלאפל, בשווקים ובגירלז של תל אביב. שלושת האחים הבלונדינים עד צהובים לבית גודסקאס (Gudauskas) שמו את אל כל הרשמים שלהם מישראל בפיתה אחת ועטפו אותה בטחינה שמטפטף ממנה גלישה. פאט, דיין וטאנר הם גולשים מעולים שנתנו שואו אווירי בהילטון ביץ' וירדו לעמקי המורשת והתרבות הישרא-יהודית בג'רוזלם. השהות שלהם תחת קרני השמש המזרח תיכונית ומעל גלי הים התיכון הייתה עבורם אמיתית, אותנטית ומאוד חיובית.

הקליפ הבא שהפיקה חברת רד-בול עושה נעים בגב וחם בלב. עוד שירות אדיר להסברה הישראלית באמצעות ענף הספורט של החופש האמיתי. בתקווה שעוד ירבו תותחי הגלישה שיבואו לבקר בארץ :)
Down Days - Tel Aviv: The Middle East City By The Sea 
Featurfing: Pat, Dane, and Tanner Gudauskas

אחד-שלושה גודסקאסים מטיילים באוויר הצח של הילטון ביץ' 01.06.2015. עוד תמונות של האחים בפעולה בקישור הבא (צילום: יואב נקש)

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים