ווידאו
ווידאוגלישה ← מנשימה לגלישה: מארק הילי לא לוקח את האוויר כמובן מאליו

מנשימה לגלישה: מארק הילי לא לוקח את האוויר כמובן מאליו

מאת יואב נקש מרץ 18, 2016

אם ננסה להתעלם מהעובדה שמדובר בהפקה של חברת הלבשה תחתונה לגברים בשם SAXX, נשאר עם מארק הילי שעטה על חייו את המשימה לגלוש על הגלים הגבוהים ביותר בעולם. לא מדובר על "אתגר קרח" של פעם אחת ודי וזה בהחלט לא משהו ששותפים לו מיליונים ברחבי העולם. גלישה על גלי ענק זהו אתגר אישי שדורש השקעה פיזית רבה ויומיומית שמטרתה להכין את הגולש ללכת על החבל הדק שבין נשימה לטביעה. מארק הילי לא לוקח לוקח את האוויר כמובן מאליו.

זה לא סתם לקפוץ לים ולתפוס איזה גל... גולש גלי ענק צריך להיות מוכן לכל תרחיש וללמוד "לנשום" גם מתחת לגלים. במסגרת תוכנית האימונים של מארק הילי הוא טובל את עצמו באמבטיית קרח ועוצר את נשימתו בטכניקות שונות. בכך הילי אינו רק משפר את יכולותיו הגופניות אלא גם מחזק את בטחונו בעת שהוא גולש על מפלצות.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים