השראה בתנועה: אומנות הגוף המופלאה של היוגה

מאת שרי להב פבואר 25, 2016

בבסיסה, יוגה היא טכניקת אימון אישית שאינה תחרותית. מטרתה היא לא להכניע את האדם שלצידכם אלא להתחבר לגוף ולנבכי נפשכם - להוציא את המיטב מהכוח הפיזי ולהכניס במקומו תנועה שליווה וזורמת. בסרטון שכותרתו "הבלתי אפשרי", לרוגה גלאסר (Laruga Glaser) מדריכת יוגה אשטאנגה, אולי נראית כמו מתעמלת קרקע אולימפית אלא שתנועות ומנח גופה מעידים עליה יותר כרקדנית. זוהי רמה אחרת של יוגה שמעניקה השראה רבה ליכולות הגוף האנושי והאומנות שבתנועה. להתמוגג מצפייה.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
שרי להב

מורה ליוגה ומדריכת סאפ. גולשת וחובבת הרפתקאות. לשעבר דיירת קיבוץ, אוהל וחושה אבל כל הזמן חיה את החלום! רוצים קונקשן? עקבו אחריי באינסטגרם או דברו איתי בפייסבוק.

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים