ווידאו
ווידאוגלישה ← קשוחים על הגלים: הגולשים מאירלנד עשויים מחומר אחר

קשוחים על הגלים: הגולשים מאירלנד עשויים מחומר אחר

מאת יואב נקש נובמבר 17, 2020

רחוק מאור הזרקורים, התקשורת ההמונית וטמפ' המים הנורמלית, הגולשים באירלנד מתמודדים אם תנאי ים גבוהים ומבודדים. הספוט במולאגמור מייצג אולי בצורה המוחשית ביותר את האתגר העצום שמולו ניצבים הגולשים בכל פעם שהם טובלים את הגלשן בגלים כשאלו נוסקים לגבהים. בסוול של אפסילון בסוף חודש אוקטובר, קונור מגוואיר גלש עצום מימדים בגובה 60 פיט, ובעיני המקומיים, וגם בעינינו, הוא דמות ראויה להערצה.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים